FOTOBUDKA 360 OVER HEAD
WIDEOBUDKA 360FOTOBUDKA 360 OVER HEAD

Fotobudka 360 OVER HEAD – zapraszamy do wynajmu na eventy w całej Polsce. Fotobudka 360 OVER HEAD nazywana też WIDEOBUDKĄ różni się od “zwykłej” fotobudki 360 tym, że jest dużo większa i NIE MA DOLNEJ PLATFORMY na którą wchodzą goście, a kamera niczym dron kręci się wokół gości NAD ICH GŁOWAMI. Dzięki temu możliwe jest nagranie filmów, na których jednocześnie może być kilkanaście a nawet dwadzieścia osób!

Konstrukcja zajmuje powierzchnię około 25 m2 m i jest wysoka na ponad 2,5 m. To jedyna taka wideobudka 360 w Polsce, którą sami wyprodukowaliśmy.

wideobudka 360

WIDEOBUDKA gwarantuje efekt WOW!

Zapraszamy do wynajmu jedynej takiej w Polsce fotobudki 360 over head nazywanej też wideobudką 360 over head. Oferujemy kompleksową usługę z transportem, montażem i obsługą podczas całego wydarzenia. Filmy nagrywane są najwyżej klasy smartfonem iPhone 14 PRO MAX, co zapewnia najwyższą jakość filmów.

Nagranie każdego filmu trwa niespełna minutę i już kilkadziesiąt sekund później trafiają na telefony gości przez AirDrop lub za pośrednictwem QR Code. Dzień później wszystkie filmy przesyłamy także do organizatora imprezy.   
  
Oprócz imponującej konstrukcji wideobudki z całym, niezbędnym osprzętem zapewniamy także kolorowe gadżety, wytwornice dymu i baniek mydlanych czy pistolety na pieniądze. Całość oświetlona jest 12 reflektorami led. 


Zobaczcie film z fotobudki 360 OVER HEAD

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

tel. 500 600 579

Przewiń do góry