Fotobudka 360
wynajem w Opolu

Fotobudka 360 Opole. Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360 w Opolu ale także na terenie całej Opolszczyzny – m.in. w Nysie, Brzegu, Kędzierzynie- Koźlu, Prudniku, Krapkowicach, Kluczborku czy  Oleśnie.

fotobudka 360 opole

Fotobudka 360 na wynajem w Opolu!

Wynajem fotobudki 360 Opole

Fotobudka 360 to najnowszy trend wśród atrakcji na imprezach firmowych, weselach, piknikach, koncertach i wszelkiego rodzaju innych eventach. Fotobudka 360 pozwala szybkom, skutecznie i przyjemnie rozkręcić towarzystwo oraz stworzyć nowoczesną- multimedialną pamiątkę z imprezy, którą zaraz po nagraniu goście mogą opublikować na swoich profilach w mediach społecznościowych – Facebooku, Instagramie czy Tik Toku. 

W ramach wynajmu fotobudki 360 oferujemy:

fotobudka 360 wynajem
Ania082 pwAnia082 pw
20:51 16 Sep 23
Bardzo polecam, super obsługa 💪🏼😘
Dawid GorgońDawid Gorgoń
20:47 16 Sep 23
Super efekt, mega pamiątki !!! Obsługa na najwyższym poziomie !!! 😊
Małgorzata PiekarzMałgorzata Piekarz
16:36 16 Sep 23
Świetna zabawa, przemiła obsługa. Polecam Wszystkim 🙂
Profesjonalna obsługa, super sprzęt i niesamowita atrakcja podczas VI Ogólnopolskiego Zlotu Czerwonych Samochodów w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.Polecamy z czystym sumieniem!!!
Agnieszka BorodaczAgnieszka Borodacz
21:28 09 Sep 23
Świetna zabawa i obsługa❤️ najlepsza zabawa na imprezy ❤️
Krzysztof BaraboszKrzysztof Barabosz
07:53 04 Sep 23
Fotobudka była idealnym uzupełnieniem całego wydarzenia! Nasi goście świetnie się bawili i byli zadowoleni z rezultatów :)Oczywiście profesjonalna obsługa, fachowy montaż i super kontakt.Dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia przy kolejnej okazji!Hard Beans Coffee Roasters, Opole
Anna Wójcik [Pabiś]Anna Wójcik [Pabiś]
21:28 16 Aug 23
Fotobudka360 – to był strzał w dziesiątkę! 😉 Nasi gości weselni byli zachwyceni. Idealna atrakcja, świetna zabawa i co ważne.. Miły powrót do wspomnień! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Profesjonalizm i jakość na najwyższy poziomie. Dziękujemy! 👏
Andżelika KonaszukAndżelika Konaszuk
08:56 26 Jul 23
Sympatyczny, profesjonalny team przygotował miejsce atrakcji, w nienachalny sposób zachęcał cały wieczór uczestników imprezy do zabawy z wykorzystaniem foto360 i szerokiego wachlarza barwnych gadżetów. Wszyscy uczestnicy eventu długo po imprezie wspominali go dzięki filmikom z foto360. Polecam bardzo 🙂
SzadamSzadam
14:08 21 Feb 23
Super atrakcja do klubowej imprezy i myślę że nie tylko!💃🕺 Nagrania mega fajne i udostępniane na telefon od razu. Obsługa bardzo miła i pomocna. Sto razy lepsza pamiątka niż zbity telefon na imprezie😄. Polecam! Najlepsza atrakcja!
js_loader

Fotobudka 360 na eventy, imprezy rodzinne i firmowe!

Fotobudki 360 wdzierają się szturmem na polski rynek i bardzo szybko zastępują zwyczajne, klasyczne fotobudki, które dziś na imprezie nikogo już nie zaskoczą. Fotobudka 360 to nowa jakość i masa, robiących wrażenie na gościach, efektów i możliwości. To także super sposób na tworzenie interesujących filmów wspomnieniowych na social media – Instagram, Tik Tok czy Facebook. Wyjątkowo atrakcyjnym dodatkiem dla firm jest możliwość automatycznego zamieszczenia na nagraniach dowolnych napisów, grafik czy logo firmy. Nic więc dziwnego, że fotobudki 360 są dziś zdecydowanie  najatrakcyjniejszym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne i firmowe, eventy, wesela, pikniki, koncerty czy dni gmin. Wynajem fotobudki 360 to gwarantowany efekt WOW na Twojej imprezie.

Fotobudka 360 wynajem na terenie Opola i Opolszczyzny

Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360 w Opolu oraz innych opolskich miejscowościach – m.in. w Brzegu, Nysie, Kędzierzynie- Koźlu, Kluczborku, Oleśnie, Namysłowie, Strzelcach Opolskich, Krapkowicach, Prudniku, Niemodlinie, Ozimku, Dobrzeniu Wielkim.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci sprawdzenia wolnego terminu i rezerwacji fotobudki na Państwa imprezę w Opolu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Przewiń do góry